.

.

Машки фанатици брендирани со Кели Грин Далас starsвезди реплика дрес

Машки фанатици брендирани со Кели Грин Далас starsвезди реплика дрес

DEN 2.00
Достапност

Кога starsвездите на Далас го погодија мразот, подготвени сте да ги развеселите за победа. Покажете ја вашата лојалност со оваа реплика дрес со брендирана од фанатици. Со графиките на Крипс Далас starsвезди, никој нема да го доведе во прашање вашиот тимски дух кога ќе го носите овој дрес. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Дропната полите со странични разделувања. Инсекти во боја на контраст. Зашиени ленти. Графики за печатење на екран. Ткаена џок -ознака над левото полите. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици.

R

Комплементите на стоката