.

.

Краток ракав за кратки ракави за секач и маж CB Drytec Trevor Stripe Performance Golf Polo кошула

Краток ракав за кратки ракави за секач и маж CB Drytec Trevor Stripe Performance Golf Polo кошула

DEN 1.33
Достапност

Класичен шарен поло во ултра лесна маичка за влага за влага за супериорна удобност во топлото време. Се одликува со јака со двојно лице, плоча со три копчиња со копчиња за лого на природни бои, задната половина месечина, отворени ракави, странични отвори и тонски вез за пенант на C&B на левиот ракав полите. 100% полиестер. CB Drytec Jersey ткаенина влага за влага Дури и хоризонтална лента со 2-боја со двојна јака со 3 копчиња со 3 копчиња, отворени ракави, директно полите, странични отвори за лого на логото CB Pennant вез на левиот ракав, увезени 100% полиестер.

R

Комплементите на стоката