.

.

Долче Вита женски костим за капење Стела го прободе врвот

Долче Вита женски костим за капење Стела го прободе врвот

DEN 1218.56
Достапност

Софистицираноста наоѓа дом на морскиот брег со обележаното бикини на Долче Вита. Одликувајќи се со кабриолет, врвот на Bandeau и дното на високо-половината, елегантните линии и намалувањето на нозете, репродуцирајте ги отстранливите чаши за жалба на овој пар. Делумно наредени. Современо вклопување.

R

Комплементите на стоката