.

.

Спортска Шамија со Рефлектирачки Ремен, Обвивки За Глава На Черепот Капи За Брзо Сушење, Моторџиска Шапка За Мажи и Жени, Разнобојна

Спортска Шамија со Рефлектирачки Ремен, Обвивки За Глава На Черепот Капи За Брзо Сушење, Моторџиска Шапка За Мажи и Жени, Разнобојна

DEN 175.04
Достапност

Постојат многу бои за избор, и можете да ја изберете вашата омилена.Опис : нашата спортска шамија е совршен додаток за сите ваши активности на отворено. Различни Бои : постојат многу бои за избор, и можете да ја изберете вашата омилена. Плус, се одликува со рефлектирачка лента за дополнителна безбедност при услови на слаба осветленост. Со својот разноврсен сам дизајн, можете да го носите на различни начини за да одговараат на вашиот стил и потреби. Перење : Различно Од другите слични производи, нашата спортска шамија може да издржи повеќекратно перење и нема потреба да се грижите дали ќе се деформирате, ќе исчезне бојата или ќе се намали. Дизајниран со способности за отстранување на влага за да спречи акумулација на пот на челото и хаи.

R

Комплементите на стоката