.

.

Законот на морето : теснец што се користи За Меѓународна Навигација: законодавна историја на ДЕЛ ТРЕТИ од Конвенцијата На Обединетите Нации За Правото На Волуменот

Законот на морето : теснец што се користи За Меѓународна Навигација: законодавна историја на ДЕЛ ТРЕТИ од Конвенцијата На Обединетите

DEN 2.67
Достапност

Ланг : -енг, Том : - Том В. Нашата намера е уште еднаш да го понудиме овој вреден ресурс.2, Страници 198, Печати На Барање. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1992 година. Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации.Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Повеќе Слики" и Известете Не За Вашиот Избор преку е-пошта. Законот на морето : теснец што се користи За Меѓународна Навигација : законодавна историја на ДЕЛ ТРЕТИ од Конвенцијата На Обединетите Нации За Правото На Морето Волумен 1 Том В.

R

Комплементите на стоката