.

.

Етикета За Храна Говедско Месо Само-Мастило Гумени Печат Мастило Стампер - Небото Сино Мастило-Мали

Етикета За Храна Говедско Месо Само-Мастило Гумени Печат Мастило Стампер - Небото Сино Мастило-Мали

DEN 2.33
Достапност

ИЗРАБОТЕНИ ВО САД-материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.Украсете картички, обвивка за подароци, списанија, планери, хартија и многу повеќе со овој прекрасен гумен печат. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Секој печат вклучува капак за заштита на печатот и продолжување на животниот век на неговата подлога за мастило. ШАРМАНТЕН ГУМЕН ПЕЧАТ СО САМО-МАСТИЛО-печатната слика е приближно 3/4 инчи (19 мм) во дијаметар и има длабоко гравирана гума за одлична јасност. ЗАБАВЕТЕ И ИЗРАБОТЕТЕ-Украсете картички, обвивка за подароци, списанија, планери, хартија и многу повеќе со овој прекрасен гумен печат. Подлогата за мастило на печатот може лесно да се отстрани за повторно да се потпише за да се прошири корисноста на печатот. Дизајнот на печат прикажани карактеристики длабоко гравирана гума за одлична јасност. Користете сами или комбинирајте со други Мрзливи марки за Да создадете забавни, лукави проекти.

R

Комплементите на стоката