.

.

Здравствени Чорапи За Слабеење Шиацу Чорапи За Самозагревање Мажи Жени

Здравствени Чорапи За Слабеење Шиацу Чорапи За Самозагревање Мажи Жени

DEN 223.68
Достапност

Опции за големина : Дизајн На Топол чорап за мажи и жени со просечна големина. ОДЛИЧНО ЗА На ОТВОРЕНО : Здравствени Чорапи-ги одржува стапалата топли во студено време. Слабеење Здравствени Чорапи Шиацу Само-Греење Чорапи Мажи Жени., вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата. Совршен за планинарење, скијање, зимски риболов, џогирање, зимски лов, велосипедизам, пешачење, хокеј на мраз, лопата за снег и многу повеќе. Дизајн против Лизгање Зафат : Нашите Термички Чорапи За Масажа На Стапала Унисекс имаат лепливи точки на дното на јога чорапите против лизгање за да обезбедат подобар стисок и да ја подобрат стабилноста и рамнотежата. Ќе ве стопли во студената зима. Мултифункционални : чорапите за Греење можат да го ублажат заморот на нозете, да ја ублажат болката, да го регулираат нервниот систем, да го одвлажнат и дезодорираат, да го елиминираат отокот на нозете и стапалата, да ја ексфолираат кожата, да создадат статична масажа на стапалата, да ја регулираат циркулацијата на крв4. Масажа на стапала топли чорапи : здравствените чорапи за слабеење користат висококвалитетни природни жаришта за да постигнат ефект на масажа со стимулирање на акупунктурата на стапалата.функција : 1.Спецификација : Име : Чорапи За Самозагревањематеријал : Полиестерски Влакна (Полиестер)Спецификации : 38-44 јарди стапала име на производ : далеку инфрацрвено негативно јонско самозагревање здравствена заштита чорапи за затоплување на стапалатапроизвод Спецификации : Подобрување на микроциркулацијата На стапалата, изведување статична масажа на стапалата за да се елиминира заморот и да се ублажат болките во стапалатапроизвод функција : сите се силиконски греење моксибусија поени, удобно За Носење содржина на пакетот : 1/2/4 Пара * Чорапи : 1. Овие супер растегливи и растегливи загреани чорапи се достапни во големина за унисекс возрасни5.

R

Комплементите на стоката