.

.

Викерман 72 Ибериски Фау Крзно Дрво Здолниште. Минки Поставата; Тоа Е Целосно Наредени и Има Затворање Вратоврска

Викерман 72 Ибериски Фау Крзно Дрво Здолниште. Минки Поставата; Тоа Е Целосно Наредени и Има Затворање Вратоврска

DEN 303.84
Достапност

Викерман 72 " Ибериско Здолниште Од Вештачко Крзно. Совршен завршен допир за секоја Новогодишна елка, ова прекрасно здолниште од дрво има Снежно-Бел Дизајн На Вештачко Крзно со Мека, Минкаста Постава; Целосно Е Наредено; Има Затворање На Вратоврската и има дијаметар од 72". завршен допир за Секоја Новогодишна елка, ова прекрасно здолниште од дрво има Снежно-Бел Дизајн На Вештачко Крзно со Мека, Минкаста Постава; Целосно Е Наредено; Има Затворање На Вратоврската и има дијаметар од 72".

R

Комплементите на стоката