.

.

Женски Фармерки Женски Еластичен Струк Врвка За Влечење Секојдневен Висок Струк Солиден Тексас Шорцеви Женски Модни Фармерки За Жени Висок Струк

Женски Фармерки Женски Еластичен Струк Врвка За Влечење Секојдневен Висок Струк Солиден Тексас Шорцеви Женски Модни Фармерки

DEN 286.24
Достапност

Удобно е за носење во текот на целата година. фармерки за жени трендовски. Погоден За Секојдневно Слободно Време,Училиште,Канцеларија,Забава,Шопинг, Патувања И Други Прилики. Не ставајте во машина за сушење, инаку Ќе се намали Женска Еластична Врвка За Влечење Секојдневен Цврст Тексас Шорцеви Со Висок Струк Женски Моден Материјал : Полиестер, Памучна боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. фармерки за жени.35" женска Еластична врвка за влечење секојдневен висок струк Солидни тексас шорцеви женски модни Карактеристики : Удобни И Меки - панталоните се многу удобни за носење и нема да се чувствувате затегнати.Карактеристики затворање На Патент, Еластичен струк во задниот дел, цврста боја, широки панталони за Нозе, еластични панталони со долги половини, Широки облечени панталони, Наклонети странични џебови,Женски Панталони Спецификација : панталони со широка нога со чаден струк палацо панталони за жени погодни за сите возрасни жени млади дами 70-ти 80-ти 90-ти тинејџерки, ленени мешавини џебни чадени панталони женски чаден струк обични памучни широки панталони за панталони нега на облека-овие Женски Ленени панталони на плажа имаат природни Брчки.

R

Комплементите на стоката