.

.

Кадкси Нов Божиќ Банер Фотографија Позадина Прозорец Камин Позадина Семејство Одмор Партија Сцена Декорација Подароци

Кадкси Нов Божиќ Банер Фотографија Позадина Прозорец Камин Позадина Семејство Одмор Партија Сцена Декорација Подароци

DEN 222.40
Достапност

Спецификација : . Име : Божиќ Банер. Материјал : Полиестер. Големина : 180*110см/70.8*40.3 во. Боја : како што е прикажано. Вклучен Пакет : . 1 парчиња Божиќен Банер. . Опис : . 1. Материјал-Божиќен банер е направен од полиестер. 2.Јасна шема-Дигитално печатење со висока дефиниција, јасни обрасци, светли и вистински бои, не е лесно да исчезнат. Громовите се силни и цврсти, не е лесно да паднат. 3. Широко користени-Можете да ги користите Овие Божиќни банери за украсување на вашиот дом, како позадина за фотосесија или Како божиќен подарок за некој што го сакате!. . Забелешка : . 1.Поради рачно мерење, дозволете разлика од 1-3см. Ви благодариме за разбирањето!. 2. Поради разликите помеѓу различните монитори, имајте предвид дека сликите можеби не ја одразуваат вистинската боја на предметот. 1. Материјал-Божиќен банер е направен од полиестер. 2.Јасна шема-Дигитално печатење со висока дефиниција, јасни обрасци, светли и вистински бои, не е лесно да исчезнат. Громовите се силни и цврсти, не е лесно да паднат. 3. Широко користени-Можете да ги користите Овие Божиќни банери за украсување на вашиот дом, како позадина за фотосесија или Како божиќен подарок за некој што го сакате!. Име : Божиќ Банер. Материјал : Полиестер.

R

Комплементите на стоката