.

.

Женска Невеста Се Омажи За Романтични Апликации За Слатки Цвеќиња Краток Свадбен Превез Невестински

Женска Невеста Се Омажи За Романтични Апликации За Слатки Цвеќиња Краток Свадбен Превез Невестински

DEN 1.67
Достапност

Опис : . . . Карактеристики : . 100% сосема нов и висок квалитет. Многу убав квалитет направен со романтичен свадбен превез, дизајн на апликации за слатки цвеќиња. Фантастични украси за коса свадба, танц, забава или други специјални прилики. Совршено одговара за венчаница од кој било стил во секоја пригода. Грациозниот дизајн ја прави вашата свадба совршена. Класичниот моден превез од тул може да го направи вашиот фустан поубав. Лесен за облекување, удобен за носење и нема да ја закачи косата на вашата девојка. Погоден за свадба, причест, свршувачка, топка, забава, изведба, косплеј, фотографија, роденден, активност, танц или други специјални прилики. . . Спецификација : . Материјал : Мрежа. Големина : Една Големина. Должина : 150см (59.05 инчи). Боја : Бела. Количина : 1 компјутер. . . Забелешка : . Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. . . Пакетот вклучува : . 1 х Свадба Превез (други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Многу убав квалитет направен со романтичен свадбен превез, дизајн на апликации за слатки цвеќиња. Фантастични украси за коса свадба, танц, забава или други специјални прилики. Совршено одговара за венчаница од кој било стил во секоја пригода. Грациозниот дизајн ја прави вашата свадба совршена. Класичниот моден превез од тул може да го направи вашиот фустан поубав.

R

Комплементите на стоката