.

.

BlindsAvenue Безжичен Врвот Надолу Дното Нагоре Затемнување Мобилен Саќе Сенка, 9 16 Една Ќелија, Бела 36 W 48 H

BlindsAvenue Безжичен Врвот Надолу Дното Нагоре Затемнување Мобилен Саќе Сенка, 9 16 Една Ќелија, Бела 36 W 48 H

DEN 910.72
Достапност

Слепило Врвот Надолу / Дното Нагоре безжично затемнување мобилните нијанси СЕ прават И СЕ испраќаат БРЗО! Вашите нијанси треба да пристигнат помеѓу 7-10 Дена од датумот на нарачка во зависност од тоа каде се наоѓате во САД. Нашите Нијанси Одозгора Надолу Долу Нагоре имаат бела ткаенина што е свртена кон улицата (задниот дел на сенката) што ви дава голема привлечност за тротоарот. Изработени се од вртена чипка, неткаен материјал. За прозорци помеѓу 48" високи и 72" високи нарачајте ја должината 72", едноставно ја спуштате сенката до саканата должина. Го заробува воздухот помеѓу ткаенините за да ја одржува просторијата удобна поладна во лето и потопла во зима. Слепило Врвот Надолу / Дното Нагоре безжично затемнување клеточните нијанси ги намалуваат штетните ефекти на ултравиолетовите зраци; обезбедете идеална изолација за енергетска ефикасност заштеда на пари во текот на целата година на сметките за енергија. Откачи чипка, неткаен материјал за издржливост и мекост. Врвот Надолу/Дното Нагоре Затемнување мобилните нијанси се издржливи и изработени од мека вртена чипка, неткаен материјал.Blinds Avenue Врвот Надолу / Дното Нагоре безжично затемнување мобилните нијанси ви овозможуваат да ја прилагодите локацијата на висината на нијансите за да уживате во надворешниот поглед додека ја одржувате приватноста. Нашите мобилни нијанси со безжична работа овозможуваат сенката да застане на која било должина до 72" висок. Мобилен саќе безжичните нијанси ги нудат нашите најпопуларни стилови и бои. Безжичната работа исто така ви овозможува да не мора да ја нарачувате точната должина на вашиот прозорец. Врвот надолу долу нагоре дизајн за прилагодлива висина и приватност. За прозорци помалку од 48" висок ред на 48 " висина. Енергетски ефикасен 9/16 " едноклеточна конструкција за удобност и заштеда во текот на целата година. Ќе бидете изненадени од тоа колку одлични нашите мобилни нијанси помагаат да ја контролирате саканата собна температура.

R

Комплементите на стоката