.

.

И активен обрт на мажите и големиот маж, џогер Пант, до големина 3XL

И активен обрт на мажите и големиот маж, џогер Пант, до големина 3XL

DEN 448.00
Достапност

Се борите да ја пронајдете мотивацијата да го погодите судот за таа соло практика? Фрлете пар и1 кошаркарски панталони и веднаш ќе се чувствувате подготвени да се однесете од пракса до добрите. Дури и ако не се обидувате да скршите пот, овие панталони за вежбање се доволно удобни за сите и за сите начини на живот. Комплетирајте со безбедна еластична лента за половината, влечење и џебови, нашиот џогер Пант е совршен за вашите најжесни денови. Направени со од 100% полиестерско руно, овие панталони ќе ве одржуваат топли и удобни додека возите до обрачот. Сите панталони и 1 панталони се дизајнирани да бидат спортска облека за перформанси, но се доволно меки и удобни за целодневно носење. Еластична половината со низа за цртање. Заштитена нога. И 1 лого. Машинско миење ладно. Tumble Dry Low . Panогер Пант. Активна облека.

R

Комплементите на стоката