.

.

Nuloom Imelda Aztec Machine Surection Area reg, 5 '8', црвено

Nuloom Imelda Aztec Machine Surection Area reg, 5 '8', црвено

DEN 3.33
Достапност

Ние се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за перење го прави токму тоа. Овие прекрасни, машински печатени килими доаѓаат во само едно парче, со привлечни печатени дизајни во неверојатно мек и елегантен куп. Направени од одржливо извори на рециклирани синтетички влакна, тие се совршени висококвалитетни, ниско одржување, еколошки додаток во вашиот дом. Nuloom Imelda Aztec машина за перење. Машината направена. Направено во Индија. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : 40% памук, 30% рециклиран памук, 30% полиестер. Поставување : затворен.

R

Комплементите на стоката