.

.

Уникатни поволни цени, женски плус стрии за стрии за целосна покриеност со средно издигнување долна облека

Уникатни поволни цени, женски плус стрии за стрии за целосна покриеност со средно издигнување долна облека

DEN 3.00
Достапност

Нашата долна облека е направена со 100% памук. Чувството на носење е голема удобност, не е затнат и има добри функции за апсорпција на пот и дисипација на топлина. Удобната долна облека со целосна покривка и помека еластична на отворите на нозете ги прават гаќичките на оваа дама удобно да ги носат во текот на целиот ден. Облеката за чипка на ногата ја прави оваа долна облека пософистицирана и женствена, како за боја, тие се класични, природни и гроздобер серии. Направете ги вашите памучни кратки да изгледаат пософистицирани и женствени.интернационална големина Girth girth колкови 25-26 - 30-32м - 27-29 - 33-34 L 30-31 - 35-36 Единствени поволни цени Plusенски плус кратки гаќички за целосна покриеност со средна долна облека 100% памук. Увезени. Сите сезони. Добра апсорпција на пот. Лесен и дишење. Машинско миење ладно со слични бои.

R

Комплементите на стоката