.

.

Сафко Индустриски Жица Полици Стартер Комплет, Четири-Полица, 48w 18d 72h, Црна

Сафко Индустриски Жица Полици Стартер Комплет, Четири-Полица, 48w 18d 72h, Црна

DEN 3199.84
Достапност

Заварени жица изградба за сила и издржливост. Дизајнот со отворена жица дозволува циркулација на воздухот и спречува акумулација на прашина. Полиците се прилагодуваат во чекори од 1", а единицата се собира за неколку минути без алатки. Атрактивна, издржлива завршница на палтото во прав. Силна, заварена жичана конструкција.

R

Комплементите на стоката