.

.

Тим: Игли, девојки тим СС ТЕЕ, големини 4-16, тимски бои

Тим: Игли, девојки тим СС ТЕЕ, големини 4-16, тимски бои

DEN 264.80
Достапност

Вашето дете ќе биде среќно да покаже поддршка за нивниот омилен тим што го носи овој NFL SS Tee во бојата на тимовите. Изработено е со мешавина од 50/50 и се одликува со името на тимот и логото. Овој SS Tee е официјално лиценциран од НФЛ! NFL. Y7 CFP. Игли, девојки тим SS Tee, големини. 50% полиестер # 50% памук. Тимска боја. Големина XL (14/16).

R

Комплементите на стоката