.

.

Фустан за женски рачки без ракави на софија фармерки

Фустан за женски рачки без ракави на софија фармерки

DEN 287.84
Достапност

Сакате да заземате капчиња, дозволувајќи им на Софија фармерките да ја завршат целата работа со овој флерт, женски фустан без капчиња без ракави. Нежно прегрнувајќи ги кривините за изглед на фигура, овој фустан има тренд-десно од половината, што создава изглед на две парчиња, но тоа е едно; Завршено со разголен полите-испратете го вашиот следен омилен, едно и сработено сензација. Само на. Para nuestra comunidad de habla hispana : si quieres pasarte al croche, deja que sofia фармерки haga todo el trabajo con este coqueto y femenino vetido de croche sin mangas. Abrazando suavemente tus curvas para un изгледа que destaca tu figura. Este vetido cuenta con una cintura en corte sirena que crea la apariencia de dos piezas, pero es una sola; Терминадо Кон Ун Добладило Кон Волантес. Conoce tu nueva Sensación Favorita, Están Hechas la una para la otra. Соло Ен. Материјал : 100% памук/100% алгодон. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla S. Fit : curvy/con curvas. Должина : MIDI должина; 49 ”долг од центарот на задниот врат за големина S/largo MIDI; 49 ”de largo desde el centro de la nuca para la talla S. Затворање : стил на пулвер/џемпер на Естило. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Ништо/Нингуно. Карактеристики : квадратно деколте; Peplum Trim на половината; Руфл полите; детали за бод/cuello cuadrado; Корте де Сирена en la cintura; Добладило Кон Вуелос; Detalle en Croché. Onенски фустан од капчиња од капчиња од фармерки на Софија. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

R

Комплементите на стоката