.

.

Машка Маверик Патика

Машка Маверик Патика

DEN 1.67
Достапност

Стилот на Lace Up Maverick е мирен, кул и собрана за секоја надворешна авантура, но таа е пренасочена и се истакнува во стил. Првиот холо чевли нуди удобност, стабилност и младешки дизајн. Дизајн на чипка за лесно вклучување и исклучување. Плетете материјал за дополнителна удобност и дишење. Одговорно и удобно возење. Уникатни и издвојувајте детали за дизајнот. Зафаќање на влечење на влечење. Употреба на повеќе намени.

R

Комплементите на стоката