.

.

Машка маичка за машка маичка

Машка маичка за машка маичка

DEN 175.68
Достапност

Полиран, убав и разноврсен додаток на вашата гардероба. Оваа кошула со кратки ракави од пика од Georgeорџ е направена во мек, дишечки памук со малку истегнување за лесно да се движи со вас во текот на денот и во вечерните часови. Разновиден и удобен, овој поло врвен е совршен за попладне на отворено или ден во канцеларијата спарен со омилените каки, ​​чиноси, фармерки или шорцеви. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : шири јака. Затворање : Стил на пуловер со плоча за копчиња. Ракави : Кратко. Карактеристики : Сплит полите. Машка пика поло маица од Georgeорџ.

R

Комплементите на стоката