.

.

Chaps женски сандали со флип -флип

Chaps женски сандали со флип -флип

DEN 2.67
Достапност

Останете удобно со без напор стил во сандали со флип-флоп од поглавја. Нагласени со украс со бренд на поглавја, овие сандали се разноврсен додаток на вашата гардероба со својата силуета за пети и флексибилен ѓон што се движи кога ќе направите-совршен допир за завршна обработка на која било облека. Тонг пети. Флексибилен Ева единствен. Орнамент за брендиран поглавја.

R

Комплементите на стоката