.

.

ПС Лето 185 55р В Одговара: 2017-ШЕВРОЛЕТ СПАРК АКТИВ, 2013-Шевролет Спарк ЛТ

ПС Лето 185 55р В Одговара: 2017-ШЕВРОЛЕТ СПАРК АКТИВ, 2013-Шевролет Спарк ЛТ

DEN 2.33
Достапност

ПРЕСА е една од најновите и иновативни линии Од Ченг Шин Гума, еден од најважните глобални брендови признати за нивниот висок квалитет низ целиот свет. ГУМИТЕ ОД ЛИНИЈАТА ПРЕСА за првпат беа развиени за да присуствуваат на барањата на Европскиот пазар и сега се дистрибуираат не само во Европа, туку и во многу други региони Во Азија и латинска Америка., ГУМИТЕ ПРЕСА, произведени во нашите постројки Во Тајван и Тајланд, се направени со најквалитетни материјали и напредна технологија. Ние им нудиме на нашите клиенти извонредни перформанси, голема прецизност, извонредна контрола на ракување, одличен стисок при кршење, супериорна удобност, феноменална издржливост и ниско ниво на бучава., Сигурна гума дизајнирана со сигурност, за вас и вашето семејство, на ум како наш највисок приоритет. Гуми создадени со емпатија кон потребите на нашите потрошувачи и животната средина. Дизајнирани имајќи ја предвид едноставноста, но врз основа на сложените технолошки процеси, секогаш сме подготвени да се прилагодиме на променливите потреби на нашите потрошувачи. Иновации и водење на патот, со други зборови, ние сме секогаш еден чекор напред., ПРЕСА линија сега е тука да понуди највисок квалитет на гуми по цени кои се навистина конкурентни на сегашниот пазар. ПРЕСА ПС01 Лето 185/55Р15 82 В МХП185515. МАРКА : ПРЕСА. Големина На гумата : 185/55Р15. Име на модел : PS01. Сезона : Лето.

R

Комплементите на стоката