.

.

Време на одмор Сребрена лента, стапало

Време на одмор Сребрена лента, стапало

DEN 2.00
Достапност

Оваа прекрасна, трендовски лента е одличен избор да се вклучите во вашиот Божиќен венец, да додадете во вашата елка, да направите целосни убави лакови или користете во тие занаети за празници. Употребата е бесконечна! Големина на производот : 5,50 инчи x 35 нога. Дефект на материјалот : 75% полиестер, 20% ПЕТ, 5% железо.

R

Комплементите на стоката