.

.

Safavieh Tara Brangeed Glass Top Accent Accent, злато бело

Safavieh Tara Brangeed Glass Top Accent Accent, злато бело

DEN 3.33
Достапност

Инспириран од класичната убавина на природата, шик стаклото на табелата со акцент на тара на тара, е совршено искривен на врвот на скулптурирани, златни нозе изработени со железо. Ова е одличен додаток на вашиот дом без разлика дали е во село или зафатен град. Табела за акцент на Safavieh Tara : Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Не е потребно собрание. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Лесно за чистење и грижа за. Може да се користи како крајна/странична табела. Димензии на артикалот : 18 "w x 18" d x 22.5 "ч.

R

Комплементите на стоката