.

.

Опсег Момци ги замолчиле шорцевите за влечење на руно, големини 4-12

Опсег Момци ги замолчиле шорцевите за влечење на руно, големини 4-12

DEN 0.67
Достапност

Оставете за лето со овие лесни шорцеви! Изработени од руно, овие шорцеви се подготвени за игралиште, лежејќи околу куќата или да се истрошат за денот. Еластична лента за половината со функционално влечење, направете го овој 2 пакет кратко многу разноврсно. Во лесен стил на влечење, овие класични шорцеви се одличен, лесен натпревар за графички или цврсти тимови. Мек материјал за дишење. 1 маркиран дизајн, и 1 цврст. Еластична лента за половината. 2-странични џебови. Увезени.

R

Комплементите на стоката