.

.

Докерс Машки тенок избоден лесен каки панталони со истегнување

Докерс Машки тенок избоден лесен каки панталони со истегнување

DEN 2.33
Достапност

Не станува полесно од овие тенок какис од Докерс. Класичниот дизајн е разноврсен додаток на вашата гардероба што може да се спари со нешто како вашите омилени кошули со копчиња, поло и маички. Додаденото истегнување помага да ве натера да изгледате убаво и да се чувствувате пријатно заедно со тенок зашилен силуета. Материјал : 64% полиестер/34% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : тенок вклоп; Заштитена нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични и 2 џебови на грбот имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на истегнување; јамки на појас. Тенок лесен каки панталони од мажите од Докерс.

R

Комплементите на стоката