.

.

DesignART 'Апстрактна месечина и жолто сонце со тропски лист II' модерна врамена платно wallидна уметност печатење

DesignART 'Апстрактна месечина и жолто сонце со тропски лист II' модерна врамена платно wallидна уметност печатење

DEN 639.68
Достапност

"Ова извонредно апстрактно жолто сонце и месечина со тропски лист II врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба отпечатоците од платно од платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат со тоа Страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка за лебдечка дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплет за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт,. Wallид. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

R

Комплементите на стоката