.

.

Империјал 3 8ct TDW Diamond 10K розово злато бајпас невестински сет

Империјал 3 8ct TDW Diamond 10K розово злато бајпас невестински сет

DEN 0.67
Достапност

Почитувајте ја вашата невеста со овој еретентен дијамантски невестински сет. Изработено во злато од розово 10к, прстенот за ангажман покажува дијамант од 0,15 кг во центарот. Полираните метални панделки и дијамантски панделки го заобиколуваат центарот и го обвиткуваат центарот на камен. Завршете го овој исклучителен ансамбл, со тоа што ќе ја претставиме со соодветниот свадбен бенд со дијамантски свадбени свадби, вклопувајќи го прстенот за ангажман. Сјајни со дијаманти и полиран сјај, овој гламурозен изглед е оној што ќе го разгори со голема гордост. Империјал 3/8ct TDW Diamond 10 K Rose Gold Bypass Bridal Set (H-I, I2).

R

Комплементите на стоката