.

.

Цвет за течност за лице со буквар, LF5

Цвет за течност за лице со буквар, LF5

DEN 560.00
Достапност

Прво лице! Цветната убавина за течноста за лице со буквар е навлажнувачка формула која обезбедува убава, природна завршница. Оваа хидрантна формула содржи антиоксидантни богати витамини Ц и Е за да и помогне на кожата да изгледа најдобро. Спакувано во прилагодена стаклена компонента, Фондацијата Цвет за убавина за лице со течност за лице обезбедува совршена количина на производ секој пат. Формулиран за мазна, мешавина за апликација, лесно се гради до вашето идеално ниво на покриеност со беспрекорна завршница. Сакајте го начинот на кој изгледате во 14 нијанси на тон на кожата. Фондација за течности за лице, 1 мл : буквар за измазнување на кожата и фондација со целосна покривка во една формула. Ги неутрализира несовршеностите и тонот на кожата. Хидрантна формула со витамини Ц и Е за анти-старечки и антиоксидантни придобивки. Ослободени од парабени и талк. Никогаш не тестирани на животни.

R

Комплементите на стоката