.

.

Опуштено опуштено подигање на машката со Wrangler со стрии

Опуштено опуштено подигање на машката со Wrangler со стрии

DEN 2.33
Достапност

Машка опуштена чизма Jeanан со опуштено опуштено вклопување на ногата за подигање се наоѓа пониско на затворањето на копчето за половината со патент мува 5 џеб стилизирање на задните џебови со потпис "w " Зашивање флексибилна тексас ткаенина една година гаранција Wrangler. Опуштено вклопување. Отворање на ногата за подигање. На задните џебови се карактеризираат со потпис „W“. Флекс тексас ткаенина.

R

Комплементите на стоката