.

.

Кардиган Јакна Во Минималистички Стил за Мажи Секојдневни Трендовски Меки Палта Со Долги Ракави Удобни Јакни За Патување Црно,М

Кардиган Јакна Во Минималистички Стил за Мажи Секојдневни Трендовски Меки Палта Со Долги Ракави Удобни Јакни За Патување Црно,М

DEN 767.84
Достапност

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Машка Сезона : Цела Сезона, Aut, Зимски Материјал : 100% Боја На Плетење : Црна Големина : Должина : Стил На Кратка Шема : Цврста Дебелина : Умерена дебелина карактеристика : Мода, Отворено, Спортски Стил : Секојдневен, Класичен,Стилски Повод : Забава, Шопинг,Училиште,Работа,Патување, Кампување што добивате : 1 внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Големина На табелата : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Рамо : 60см/23.62" Ракав : 59.5 см/23.43" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 115см/45.28" Рамо : 61см/24.02" Ракав : 61СМ/24.02" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 120см/47.24" рамо : 62см/24.41" ракав : 62.5 См/24.61" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 125см/49.21" РАМО : 63СМ/24.80" ракав : 64см/25.20" должина : 74см/29.13" Овие јакни се изработени од висококвалитетни материјали за да обезбедат удобност и Мекост. Веруваме дека ова дефинитивно ќе стане ваш нов избор. Дизајнот на кардиган е претставник на секојдневната мода, правејќи да изгледате самоуверено и лично. Партија,Канцеларија,Одмор,Повик,Свадба,Бизнис,Патување, Одмор, Партија Фустан.Овој капут е погоден за повеќето прилики. Овој капут е лесен за совпаѓање. Можете да носите долна кошула под палтото, да ја спарите со спортски панталони или фармерки и на крајот да ги облечете омилените чевли за излегување. Погоден за возрасни мажи кои ја сакаат модата. Може да се даде и како подарок.

R

Комплементите на стоката