.

.

Списание Природно Дрво Лажица Вилушка Јадење Супи За Пиење Лажица Салата Вилушка Рачно Изработени Садови За Домаќинство

Списание Природно Дрво Лажица Вилушка Јадење Супи За Пиење Лажица Салата Вилушка Рачно Изработени Садови За Домаќинство

DEN 191.84
Достапност

1. Природен материјал, мазна и светла површина.2. Производот има извонредна изработка, прецизно производство и рачно полиран, што го збогатува неговиот елегантен дизајн, прекрасен изглед и атмосфера. Комбинацијата на зрно од природно дрво го прави приборот едноставен, но не и едноставен.3. Рабовите се полирани и мазни, а јазлите се убави и практични.4. Строго проверете ги производите и изберете добри дрвени материјали.Име на производ : дрвени садови материјал на производот : големина на дрвен производ : 19,6*3,6*1см, 20*2,8*1цмпроизвод тежина : 0,015 кг/0,01 кг конвенционално пакување : картонстил и боја : црн орев закосена чудак лажица, црн орев закосена чудак вилушка, тиково закосена чудак лажица, тиково закосена чудак вилушкамерки : 1. Поради проблеми со светлината или приказот, вистинската боја на производот може да биде различна од сликата.2. Големината рачно се мери, може да има мали разлики, а вистинскиот производ ќе преовладува.Пакетот содржи : 1*садови 1. Природен материјал, мазна и светла површина. 2. Производот има извонредна изработка, прецизно производство и рачно полиран, што го збогатува неговиот елегантен дизајн, прекрасен изглед и атмосфера. Комбинацијата на зрно од природно дрво го прави приборот едноставен, но не и едноставен. 3. Рабовите се полирани и мазни, а јазлите се убави и практични. 4. Строго проверете ги производите и изберете добри дрвени материјали.

R

Комплементите на стоката