.

.

Летни Фустани Летни Фустани Женска Мода Секојдневна Секси Неправилна Јака Тенок Фустан Без Ракави Свечен Коктел Миди Фустан Фустани За Жени Дозвола

Летни Фустани Летни Фустани Женска Мода Секојдневна Секси Неправилна Јака Тенок Фустан Без Ракави Свечен Коктел Миди Фустан

DEN 287.20
Достапност

25"Waist : 64-79cm/25.83"Waist : 68-83cm/26.83"Length : 99cm/38.53"Hip : 76-91cm/29. Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување. Лесно се совпаѓа со различен стил на облека или надворешно носење.10"Hip : 80-95cm/31.68"Hip : 84-99cm/33.98"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 72-87cm/28.68"Waist : 60-75cm/23. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен.98"M6103672-87cm/28. ШАРМАНТЕН РУЧИРАН МИДИ ФУСТАН ! Можете Да Одговарате Со Високи Потпетици, Чанта, Кожна Торба 13р Други Колекции, Создавајќи Трендовски Изглед, Овој Фустан Никогаш не Ве Изневери.37"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 76-91cm/29.40"Length : 100cm/39.

R

Комплементите на стоката