.

.

Британски Витези Менс Стрела Чипка Патики Обични Чевли Секојдневен

Британски Витези Менс Стрела Чипка Патики Обични Чевли Секојдневен

DEN 3.00
Достапност

Машката Стрела е Патика инспирирана од гроздобер, која е оживеана од каталогот на британските Витези назад. Ретро силуетата со низок профил со мешан медиумски горен дел што дише нуди елегантен модерен изглед тоа е идеален избор да ве однесе од работа до игра. Велур, кожа и вештачка кожа горниот дел. Затворање на чипка. Поместена јака и јазик. Амортизирана влошка. Синтетички гумен надворешен ѓон.

R

Комплементите на стоката