.

.

Голем 5.6 Модерна Пловечка Куќа Броеви Врата Четкани Нерѓосувачки Челик

Голем 5.6 Модерна Пловечка Куќа Броеви Врата Четкани Нерѓосувачки Челик

DEN 2.00
Достапност

Опис : сосема нов и висок квалитет.Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.Неверојатен допир за секој што ја завршува вашата дизајнерска зграда.Доволно голем и лесен за читање!Модерен Пловечки Дизајн Куќни Броеви со издвоени прицврстувања.Изработени Од Алуминиум, Анти - ' рѓа, долготрајни!Може да се користи внатрешно или надворешно на врати, тули и ѕидарски.Спецификации : Боја : Уцена : Алиумска Дебелина : 1,2 см висина : 5,6 инчи.(Приближно 14,2 см)Пакет : 1*Број На Дигитална Куќа, 3*долги завртки, 3*кратки завртки, 3*ракави, 3*цевки за проширување (случајна боја), 1*папернота со дупки : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. РАНМЕИ Голем 5.6 " Модерна Пловечка Куќа/Броеви На Врати 12мм Четкан Нерѓосувачки Челик.

R

Комплементите на стоката