.

.

Памук Сатен Чаршав, 90 Тркалезна Книга Смарагд Шума Читање Хавајски Пешачење Природа Дрвја Птици Животно Зелена Детска Соба Печатење Сопствени Постелнина со Лажиц?

Памук Сатен Чаршав, 90 Тркалезна Книга Смарагд Шума Читање Хавајски Пешачење Природа Дрвја Птици Животно Зелена Детска Соба

DEN 95.84
Достапност

Тркалезна Покривка За Маса Шумски Смарагдни Дрвја Хамак Читање Тивок Памук Сатенсетирајте ја вашата трпеза со нашите кружни чаршафи - отпечатоци и дезени облечете се од појадок со палачинки до празнични вечери. Овој луксузен памучен сатенски чаршав е достапен во две големини и секој оброк ќе го претвори во прослава! Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. 100% Памучна Тркалезна Покривка За Маса. Машина за перење. Преклопен раб, конец за шиење избран најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД.

R

Комплементите на стоката