.

.

Англиски Булдог Срна И Бела толку Сакаше Честитки И Коверти на

Англиски Булдог Срна И Бела толку Сакаше Честитки И Коверти на

DEN 1.00
Достапност

Картичките со уметнички дела во целосна боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден наш внатрешен креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Подароци, колекционерски предмети, подароци За Денот на Вљубените и колекционерски предмети. Пакување од 8 Празни картички за белешки со пликови за честитки, Празни Честитки, празни картички за белешки, Божиќни Картички или картички за Благодарност. Богатствата На каролина Празни Честитки се Испечатени во Целосна Боја во Соединетите држави. Внатрешноста е празна за да ја напишете вашата порака. Кутии картички со бели пликови, а7 празни картички. Полукратни честитки со пликови. Големината на картичката е 7 инчи на 10 инчи и се преклопува до.

R

Комплементите на стоката