.

.

Avanta SVT-P235 55R19XL 105V BSW Одговара: 2010-Chevrolet Equino LTZ, 2017 - HONDA CR-V EX-L

Avanta SVT-P235 55R19XL 105V BSW Одговара: 2010-Chevrolet Equino LTZ, 2017 - HONDA CR-V EX-L

DEN 3.33
Достапност

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Avanta SVT-01КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисала сезона влечење подобрена контролабилност подолготрајно траење на шарата високи нивоа на удобност при возењето Преглед Avanta SVT-01 е гума за турнеи за сите сезони произведена за патнички возила и Теренци. Предност нуди 60000 милји гаранција за облека со(повеќе..) Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2019 Хонда ЦР-В Туринг 2017 Шевролет Рамноденица Премиер 2018-22 Хонда Одисеја Елита 2019-22 Тојота РАВ4 XLE Премиум 2020-22 Хонда ЦР-V Хибрид Туринг 2017-19 Ауди П5 Техника 2022-23 Хјундаи Тусон Крајна Приклучок Хибрид 2017-18 Хјундаи Санта Фе Спорт 2.0 Т Крајна 2013-15 Лексус Рх350 Ф Спорт 2010-12 Лексус Рх350 База 2021-22 Нисан Нечесните Св 2014-15 Киа Соренто Ограничен 2014 Доџ Полнач Извршител 2013-17 Гмц Терен Денали 2019-20 хјундаи Санта Фе ПРЕТПОЧИТАШЕ ТУРБО 2016-22 Мерцедес-Бенц Глц300 4матик 2012 Гмц Терен Сле 2013-16 Хјундаи САНТА ФЕ Спорт 2.0 Т 2015-17 КИА Седона Схл 2012-13 Доџ Полнач Сст Плус 2017-18 Доџ Челинџер Гт 2016 Ауди П5 Тди прогресив 2019-23 ИЗБЕГНУВАЈТЕ Челинџер Sxt И Повеќе-Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

R

Комплементите на стоката