.

.

Трендови Меѓународни Нхл Отава Сенатори Ѕид Календар И Магнетна Рамка

Трендови Меѓународни Нхл Отава Сенатори Ѕид Календар И Магнетна Рамка

DEN 1.00
Достапност

Покажете ја гордоста на Вашите Сенатори! Сигурно ќе постигнете гол штом вашите лизгалки ќе го погодат лизгалиштето оваа година додека ги навивате вашите омилени хокеари Во Овој Календар На Сенатори Во Нхл Отава во 2024 година. Датумработи Ѕидните Календари имаат календарска страница за секој месец од 2024 година, како и последните четири месеци од 2023 година. Секој месечен распоред на календарот има доволно простор за обележување важни датуми или запишување белешки за потсетување - што ги прави совршени за да останат организирани и продуктивни во текот на целата година. 2023-2024 Календари направете одличен подарок за секој на вашата листа! Овој Ѕиден Календар На Сенаторите На Нхл Отава за 2024 година содржи месечни страници за јануари до декември 2024 година, како и последните 4 месеци од 2023 година. Вклучува 13 висококвалитетни слики отпечатени на премиум хартија. Останете организирани и продуктивни со следење на важни датуми – совршено за закачување на ѕид, табла од плута или огласна табла дома, училиште или канцеларија. Јазик : Англиски/Француски. Димензиите на календарот се 12 "х 12".

R

Комплементите на стоката