.

.

Лилгиј Машка Шармантна Долна Облека Еластично Вклопување Маица Со Низок Струк Долна Облека Широк Појас Мултипак

Лилгиј Машка Шармантна Долна Облека Еластично Вклопување Маица Со Низок Струк Долна Облека Широк Појас Мултипак

DEN 0.67
Достапност

Имајте убав ден!. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши. Некои се протегаат, дишат и лесно Миење Раце одделно во ладна вода, без белило и висат за сушење, Пеглајте со крпа за притискање.Машка Шармантна Долна Облека Еластично Вклопување Долна Облека Со Низок Струк Карактеристики : Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Спална Соба Или Посебен Ден, Ве Прават супер Шармантни и заводливи. Ткаенина : Акрилик.Краткиот е ултра мек и дише и ќе ви обезбеди крајна удобност, останувајќи ладен и сув цел ден.

R

Комплементите на стоката