.

.

Тфт Нерѓосувачки Челик Огледало Лак Бои 6МЛ

Тфт Нерѓосувачки Челик Огледало Лак Бои 6МЛ

DEN 284.64
Достапност

Новиот лак е сјаен и елегантен.Лакот за огледало содржи челични топчиња, затоа погрижете се добро порано use.It се препорачува да се применуваат 2. Кога користите, можете лесно да нанесете слој, а потоа нанесете уште еден слој сушење.Содржина : 6 MLWeight : 38ghshelf живот : 3 години нуди шик привлечност која е совршена. Ова ве прави поубави и здравје. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Моден дизајн, создадете простор за слобода на личноста. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

R

Комплементите на стоката