.

.

Медот Може Да Направи Вртлива Кука, Хром

Медот Може Да Направи Вртлива Кука, Хром

DEN 159.20
Достапност

Додаток кука bar Adds виси складиштеинсталира веднаш насекаде на pole5 челични куки chrome14 "L X 1" W X 5 " H Медот Може Да Направи Вртлива Кука, Хром : Издржлива челична конструкција за долгорочна сигурност. 5 куки додадете дополнително виси складирање на урбаните полици единици. Не се потребни алатки, инсталира веднаш насекаде на пол. Организира и ослободува простор во системите на плакарот. Мерки : 14 "Л х 1" В х 5 " Ч 35 6. Цм л х 2,5 см В х 12,7 См Ч Ограничена Гаранција.

R

Комплементите на стоката