.

.

Гучи Женски Г-Безвременски Пчелен Кварцен Часовник, ЈА1264068

Гучи Женски Г-Безвременски Пчелен Кварцен Часовник, ЈА1264068

DEN 2.67
Достапност

Г-Безвременскиот пчелен кварцен часовник на Гучи има кул платнено бирање врамено со луксузна кутија со златен тон. Подобрен со уметнички пчелен мотив во центарот со потпис гг логоа. Движење : Швајцарски кварц со Три раце. Случај : Тркалезен нерѓосувачки челик, 38 мм. Ремен : Кожа, 20 мм. Затворање : затворање На Тока Танг. Бирање : сафир кристално лице. Водоотпорност на 50 метри. Гаранција : 2-годишна ограничена. Забелешка : Фотографијата можеби е зголемена и/или подобрена за детали . Гучи Г-Безвременски 126 Пчелен Кварц Часовник За Жени.

R

Комплементите на стоката