.

.

Блузи За Жени Се Занимава Дозвола Модни Жени Копче Повик Вратот Надолу Печатени Долги Ракави Блузи Кошула Подароци За Жени

Блузи За Жени Се Занимава Дозвола Модни Жени Копче Повик Вратот Надолу Печатени Долги Ракави Блузи Кошула Подароци За Жени

DEN 415.84
Достапност

Редовно Вклопување.13 "Ракав : 59см/23. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.09 "Ракав : 60см/23. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Повод : Запознавање, Забава, Свадба, за работа, излегување, Секојдневно носење,Забава,Плажа,Костими За Капење, улична облека, домашен Одмор и многу повеќе.62" Должина : 74.02" Должина : 75. Големина : XL Големина.

R

Комплементите на стоката