.

.

Розов раскинат женски камо камо не'рѓосувачки челик прстен со вкрстени четкани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Розов раскинат женски камо камо не'рѓосувачки челик прстен со вкрстени четкани рабови и се вклопуваат лукс удобност

DEN 255.84
Достапност

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Mossy Oak Pink Break Up Women's'sенски камо не'рѓосувачки челик прстен со вкрстени четкани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секој повремена даб маскирна маскира, ви дозволува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпата е направена од не'рѓосувачки челик.

R

Комплементите на стоката