.

.

Petенски ситнички плус големина удобност на половината џогер чистење пантолона

Petенски ситнички плус големина удобност на половината џогер чистење пантолона

DEN 319.68
Достапност

Чудата е местото каде што модата започнува во стружења. Нудејќи широк спектар на стилови, ткаенини, вклопувања и функционалности, имаме нешто што ќе го сакате. Со мода, можете да очекувате стружења со забава и функционалност кои исто така нудат професионален поглед на голема вредност. 100% полиестер со 4 микрофибер за истегнување. 2 ½ инчен дрес плетено лента и манжетни. Носители на џебот на карго и мобилен телефон десна страна. Носители на џеб од товар и пенкало лева страна. 2 странични влезни предни џебови. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 33 ".

R

Комплементите на стоката