.

.

Дома јасмин полу -чиста цветна печатена печатена панел за завеси на горниот прозорец, сет од 2, на располагање на повеќе димензии

Дома јасмин полу -чиста цветна печатена печатена панел за завеси на горниот прозорец, сет од 2, на располагање на повеќе димензии

DEN 1.67
Достапност

Украсете го вашиот прозорец со прозорецот со VCNY HOME JASMINE SEMI чиста цветна печатена печатена панел за завеси на горниот прозорец. Овој сет на панели се одликува со деликатна, цветна шема која е убаво надополнета со разиграна палета на бои и лесен за виси, заглавител на гром. VCNY HOME JASMINE SEMI CHEER FLORAL PRINTED GROMMET TORN прозорецот, панел за завеси, сет од 2, на располагање на повеќе големини : сет од 2 панели за завеси. Полу чиста. Заглавие на гром. Само Хемиско чистење. 100 проценти полиестер.

R

Комплементите на стоката