.

.

Лажичка Рајан Челзи, чизми за чизми за жени

Лажичка Рајан Челзи, чизми за чизми за жени

DEN 2.67
Достапност

Додека повеќето чизми можат да бидат премногу гломазни за носење секој ден, овие од лажичка се докажуваат поинаку. Тие се полесни од вашиот просечен пар со детали за странични детали за удобност и имаат солидна надворешна плоча за да ве задржат заштитени од елементите. Чизмите имаат и табулатор за влечење на задниот дел од вратот за да се олесни промената. Должина на глуждот. Повлечете го јазичето. Печатење на сите. Солиден раб од надворешната страна. Детали за страничните детали. Човечки материјали. Избришете ја чистата со влажна крпа само кога е потребно, не миење на машината. Увезени. Кажете здраво на Scoop : Стручно курирана гардероба на посакувани стилови со неверојатна вредност. Собравме заедно безумно уредување на парчиња достојни на Дрол што се мешаат, способни за натпревар и најдобро од сè лесно на паричникот. Затоа што сите ја заслужуваат гардеробата на своите соништа.

R

Комплементите на стоката