.

.

Единствени поволни цени 2-парчиња 1800D микрофибер цврсти перници од портокал крал

Единствени поволни цени 2-парчиња 1800D микрофибер цврсти перници од портокал крал

DEN 870.40
Достапност

Направено од 100% полиестер микрофибер, ткаенина со голема густина 1800 D, дизајн на затворање на патенти. Уникатни поволни перничиња за поволни цени нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Овие случаи на перници се мазни со добра дишење. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2-парчиња 1800 D микрофибер цврсти перници изработени од 100% ткаенина од микрофибер од полиестер. Патување - 14 "x 20" / 36 x 51cm. Стандард - 20 "x 26" / 51 x 66cm. Кралица - 20 "x 30" / 51 x 76cm. Кинг - 20 "x 36" / 51 x 91cm. Затворање на патент. Вклучува сет од 2 перници само, перницата не е вклучена. Лесна грижа за машината, без деформација, без бледнее, без брчки.

R

Комплементите на стоката