.

.

Вервет со летање на мајмуни со високи копчиња на култури на култури

Вервет со летање на мајмуни со високи копчиња на култури на култури

DEN 720.00
Достапност

Копчињата на Vervet на Cutton-up Skinny фармерки имаат високи предни страни со четири копчиња за да додадат суптилен допир на стил на вашиот секојдневен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина 27. висока; приближно. ИНСЕАМ : 27 ”. Слаби одговара. Затворање со четири копчиња со поштенски мува. Стајлинг со пет џеб. Исечени со светло вознемирувачко. 55% памук/43% рајон/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Вртено црно копче со висок пораст до слаби фармерки за жени.

R

Комплементите на стоката